satis-sonrasi

Mücevherlerinizi kişiselleştirmek, bakımı yapmak veya sadece güzelliğini ve uzun ömürlülüğünü korumak için size tavsiye ve hizmetler sunmaktan mutluluk duyacağız.
Hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MÜCEVHER

Gravür Hizmeti
Mücevherlerinizin üzerine bir isim, tarih veya bir mesaj kazınarak kişiselleştirilebilir (servisimiz teknik kısıtlamalara ve yer kullanılabilirliğine tabidir). Bir kuyumcu tarafından yapılan gravür, satın alma sırasında veya satın alma tarihinden itibaren bir ay içinde talep edilmesi halinde size sunulan isteğe bağlı bir hizmettir.

Temizleme ve Cilalama Hizmetleri
Mücevherlerinizi orijinal güzelliğini koruması için yılda bir kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz. Mücevherin incelemesinden sonra ürünün özelliklerine ve koşullarına göre, yüzeysel çizikleri gidermek ve parlaklığını sağlamak amacı ile temizleme ve cilalama önerilebilir. 

Yeniden Boyutlandırma Hizmeti
Bilezik, kolye, zincir veya yüzük üzerine yapılan bu hizmet, ürünün estetik, rahatlık ve kalitesini etkilemeden, sınırlar dahilinde boyutunun büyümesi veya küçültülmesinden ibarettir. Bazı mücevherler, benzersiz tasarımları nedeniyle yeniden boyutlandırılamaz. Bu gibi durumlarda bizden destek alabilirsiniz. 

Küpe Servisi
Küpelerinizi takarken klipsler iyi ayarlanmalıdır. Yapacağımız bu ayar, klips darlığı ve boşluğu ile ilgilidir buda, küpenin kulak memesindeki tutuşunu olması gereken şekilde konumlanmasını sağlar.

Onarım Hizmeti
Mücevherleriniz değerli bir eserdir. Uygun kullanım ve bakım da, ne kadar zaman geçse geçsin parlaklığını koruyacaktır. Mücevherleriniz bir darbe alırsa veya herhangi bir hasar belirtisi görürseniz, mağazalarımızdan bir uzmana muayene ettirene kadar takmaktan kaçınmalısınız. Uzmanlarımız, taş ayarını ve detaylarını inceleyerek size yardımcı olacaklardır.